O wydawcy

  • MediCodex</br>Interaktywny Dom Wydawniczy
    MediCodex
    Interaktywny Dom Wydawniczy
  • LekInfo24.pl</br>Serwis Informacji o lekach
    LekInfo24.pl
    Serwis Informacji o lekach

MEDICODEX

INTERAKTYWNY DOM WYDAWNICZY

www.medicodex.pl 

Serwis należy do platformy informacji o lekach LekInfo24, działającej pod patronatem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Link do LekInfo24.pl znajduje się wśród najważniejszych linków na stronie głównej Naczelnej Izby Lekarskiej. 

Wydawcą platformy LekInfo24 jest Interaktywny Dom Wydawniczy MediCodex, powstały w 2008 roku i będący wydawnictwem prowadzonym przez lekarzy, farmaceutów i prawników, którzy od 1992 roku mają istotny udział w rozwoju informacji o lekach w Polsce. Misją MediCodex jest publikowanie informacji o lekach dostosowanej do potrzeb odpowiednich grup odbiorców.

Autorami serwisu są: dr n. med. Krzysztof Piwowarczyk i mgr farm. Ilona Ślugaj, autorzy m.in. książki: "Leki bez recepty dla Dzieci" (MediCodex, patronat medialny pismo "Dziecko" - Agora), serii broszur "Leki bez recepty dla Dzieci" (Agora na licencji MediCodex) oraz książek "Popularna Encyklopedia Leków" i "Vademecum Leków" (Ringier Axel Springer na licencji MediCodex).

Treść i układ Serwisu są w całości chronione prawem autorskim - patrz Nota Prawna.

Facebook